Полиця для книг, стелаж для дому, офісу. Книжкова полиця KV0083
Практична полка - стелаж, містить одразу 12 просторих відділень, може використовуватися для будь-якої житлової площі, а також служити в якості перегородки. Модель створює затишну атмосферу у Вашому домі.
- Стелаж вмісткий
- Сучасний дизайн
- Все упаковано в пінопласт з інструкцією в комплекті
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️ ️Ш 1316/ В 1430 / Г 290 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінкі: 16 мм
Вага: 45 кг
Стелаж упакован у 2 пачки:
146 * 37 * 8 см
146 * 36 * 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 12 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1316 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 45 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴







