Полиця для книг, стелаж для книг, стелаж для дому KV0071
- - Сучасний дизайн і матеріали
- - Надійні та перевірені конструктивні рішення
- - Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Дуб Сонома, Венге темний, Дуб Сонома - Білий, Бетон - Білий, Венге темний - Білий
⠀
▶️Ш 390/ В 1439/ Г 299 мм
▶️Розмір 1-ї комірки - Ш 357/ В 164/ Г 299 мм
▶️Розмір 2-йячейки - Ш 325 / В 335/ Г 299 мм
Вага: 24,9 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
| Розмір | упаковки 152 x 38 x 13 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 390 мм |
| Глибина полиці | 299 мм |
| Висота полиці | 1439 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








