
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 4 комірки, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0075
2 300 ₴
- В наявності
- Код: KV0075
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 4 комірки, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0075
Ця шафа зробить інтер'єр Вашого будинку більш стильним і функціональним. Може використовуватися для будь-якої житлової площі. Експериментуйте з дизайном, використовуючи весь корисний простір навіть в приміщеннях з нахилиними стелями або сходами. Тут Ви із задоволенням можете розмістити книги, папки, предмети декору або кухонні приналежності, дитячі іграшки
- - Сучасний дизайн і матеріали
- - Надійні та перевірені конструктивні рішення
- - Ергономічність і функціональність
Колір: Білий, Дуб Снома, Бетон, Венге Темний
⠀
▶️Розмір: Ш 1168/ В 1232/ Г 290 мм
▶️Розмір 1-ї комірки - 368* 368 мм
▶️Розмір 2-йячейки - 752*386 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 23,3 кг
| Розмір | упаковки 132 x 38 x 12 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1168 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1232 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴





