
Книжкова полиця з висувними ящиками, стелаж для дому , полиця для книг, стелаж для книг KV0077
3 000 ₴
- В наявності
- Код: KV0077
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Книжкова полиця з висувними ящиками, стелаж для дому , полиця для книг, стелаж для книг KV0077
- - Практична книжкова полиця з просторими відсіками.
- - Сучасний дизайн і матеріали
- - Надійні та перевірені конструктивні рішення
- - Ергономічність і функціональність
Колір: Білий, Дуб Сонома, Венге Темний, Бетон
⠀
▶️Ш 362/ В 1710/ Г 300 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 27,1 кг
| Розміри | упаковки 108 x 39 x 16 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 362 мм |
| Глибина стелажу | 299 мм |
| Висота стелажа | 1710 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Вага | 28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴







