
Полиця роздільник кімнати на 11 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0050
3 500 ₴
- В наявності
- Код: KV0050
Полиця роздільник кімнати на 11 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0050
Прекрасний помічник у зонуванні квартири. Універсальна шафа-перегородка відрізняється високою якістю і оригінальним дизайном. Модель складається з 11-ти відсіків, в комплект входить ілюстрована інструкція по збірці і монтажні пристосування. Перегородка доступна в 4 різних кольорах. Ідеально підходить для будь-якого типу приміщення, будь-то вітальня, спальня або кабінет. Практична полка, містить відразу 11 просторих відділень в різних кольорах: білий, бетон, сонома, венге темний. Модель створить затишну атмосферу в Вашому домі. За допомогою ілюстрованої інструкції, що входить в комплект, збірка буде простою і захоплюючою
- - Полиці з просторим відсіком
- - Поверхня, що Легкоочищується
- - Можна використовувати як роздільник приміщення
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 1072/ В1430/ Г 290 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 38,5 кг
Товщина стінки: 16 мм
Упаковка полиці складається з двох пачок :
1484*364*49мм
1136*372*148мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 12 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 11 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 39 кг |
- Ціна: 3 500 ₴






