
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 16 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0011
4 500 ₴
- В наявності
- Код: KV0011
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 16 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0011
- - Полиця з просторим відсіками
- - Поверхня, що Легко очищується
- - Можна використовувати як роздільник приміщення
- - Стелаж має кромку з двох сторін ( спереду і ззаду)
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома, чорний матовий
⠀
▶️Ш 1380/ В 1430/ Г 290 мм
▶️Розмір комірки: 335*335 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 51,8 кг
Полиця упакована у дві пачки :
1. 1484*372*81 мм
2. 1492*368*113 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 17 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 16 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1424 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 52 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴






