
Полиця роздільник кімнати на 11 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0049
4 700 ₴
- В наявності
- Код: KV0049
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця роздільник кімнати на 11 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0049
- - Полиця з просторим відсіком
- - Поверхня, що легко очищується
- - Можна використовувати як роздільник приміщення
- - Стелаж має кромку з двох сторін ( спереду і ззаду)
Колір: Бетон, Бетон - Білий, Білий, Венге Темний -Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома - Білий
⠀
▶️Ш 1168/ В 1812/ Г 280 мм
▶️Розмір комірки: 378*362 мм
Вага: 56,2 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Упаковка полиці складається з двох пачок :
1551*362*97мм
464*354*450мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 11 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома - білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1168 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 1812 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 57 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴









