
Полиця на 4 клітинки, стелаж для дому , полиця для книг, стелаж для книг KV0009
1 800 ₴
- В наявності
- Код: KV0009
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця на 4 клітинки, стелаж для дому , полиця для книг, стелаж для книг KV0009
- Сучасний дизайн і матеріали
- Невеликий стелаж з полицями, який можна поставити як до стіни так і в центрі кімнати, відокремивши одну зону від іншої
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома, чорний матовий
⠀
▶️Ш 720 / В 726/ Г 290 мм
▶️Розмір комірок 335*335 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 15,8 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | коробки 82.6 x 36.6 x 11.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 720 мм |
| Глибина полиці | 290 мм |
| Висота полиці | 726 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






