Полиця для підлоги в дім, стелаж на 3 комірки для книг, іграшок KV0074
- Сучасний дизайн і матеріали
- Невеликий стелаж з полицями, який можна поставити як до стіни так і в центрі кімнати, відокремивши одну зону від іншої
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Легкоочищуюча робоча поверхня
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 700/ В 974/ Г 238 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 14,3 кг
| Розміри | упаковки 82 x 32 x 14 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 700 мм |
| Глибина полиці | 238 мм |
| Висота полиці | 974 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






