Полиця з обертовим механізмом, полиця для книг, стелаж для дому KV0068
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Легкоочіщающейся робоча поверхня
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 352/ В 1441/ Г 352 мм
Вага: 24, 9 кг
Товщина стінки: 16мм
Корпус: ДСП ламінована
| Розміри | упаковки 51 x 44 x 30 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 352 мм |
| Глибина стелажу | 352 мм |
| Висота стелажа | 1441 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






