Кутова полиця, стелаж радіусний для дому, полиця для декору і книг KV0032
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
- Легкоочищуюча робоча поверхня
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 400/ В 1806/ Г 400 мм
Вага: 27,1 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 153.6 x 50.2 x 8.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма етажерки | кутова |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма полиці | кутова |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | полиця |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1806 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






