
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0065
2 100 ₴
- В наявності
- Код: KV0065
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0065
Якщо Ви шукаєте стильну тумбу під раковину, з максимальною функціональністю, то ця модель для Вас. Внутрішній простір дозволяє розмістити безліч різних речей і предметів, а скандинавський дизайн легко вписується в інтер'єр приміщення. Порядок, затишок і зручність для Вашої ванної кімнати.
Колір: Дуб Сонома, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома - Білий, Бетон - Білий, Венге темний - Білий
⠀
▶️Ш 600/ В 556 / Г 311 мм
Корпус: ДСП ламінована
Фасад: ДСП вологостійкий
Товщина стінки: 16мм
Ніжки металеві сірого кольору
| Розмір упаковки | 73 x 51 x 15 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Висота | 556 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴









