Дзеркало навісне настінне для ванної, спальні, салону, передпокою KV0014
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 450/ В 600/ Г 22 мм
Вага: 6,4 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір упаковки | 73 x 52.6 x 5 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






