Комод з 4 ящиками і дверима в спальню, вітальню, передпокій KV0093
- Сучасний комод стане незамінним атрибутом в житловому приміщенні. З його допомогою інтер'єр стане більш яскравим і виразним, а також знайде додаткове місце для зберігання різних предметів.
- Відправляємо у розібраному вигляді, в комплекті є всі необхідні болти, кріплення і ключі.
- Для того щоб зібрати меблі, є інструкція, вона також в комплекті.
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Цвет: Бетон, Белый, Венге темный, Дуб Сонома
▶️Ш 790/ В 870/ Г 350 мм
▶️Внутрішній розмір шухляди: Ш 314/ В 130/ Г 268 мм
Вага: 39,0 кг
В складі: 4 ящики на кулькових направляючих і дві полиці усередині
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Виріб складається з двох пачок :
98см*40см*9см
89см*48см*16см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 79 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 87 см |
| Вага | 39 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴









