Органайзер офісний, тумба на 4 ящики, комод в будинок, офіс, салон KV0036
- Телескопічні направляючі
- Висота колес: 54 мм
- Висока стійкість до подряпін
- Завдяк покриття з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 400/ В 665/ Г 356 мм
Вага: 23,30 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір упаковки | 74.4 x 45 x 15.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 40 см |
| Глибина комода | 36 см |
| Висота комода | 65 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴









