Комод на 5 ящиків в спальню, вітальню, передпокій KV0090
- Сучасний комод стане незамінним атрибутом в житловому приміщенні. З його допомогою інтер'єр стане більш яскравим і виразним, а також знайде додаткове місце для зберігання різних предметів.
- Доставляється у розібраному вигляді, в комплекті є всі необхідні болти, кріплення і ключі.
- Для того щоб зібрати меблі, є інструкція, вона також йде в комплекті.
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 710/ В 1060/ Г 350 мм
▶️Розмір скриньки Ш 621/ В 130/ Г 268 мм
Вага: 40,4 кг
У складі: 5 ящиків на кулькових направляючих
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Виріб складається з двох пачок :
115см*41см*11см
93см*49см*15см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон, Білий, Дуб сонома, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 71 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 106 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴









