Приліжкова тумба у спальню ( 2 шт ) KV0026
Практична тумба з простим дизайном і функціональністю.
Завдяки компактному формату вона не вимагає великого простору, але пропонує велику кількість місця для зберігання будильника, хорошої книги або подібного, завдяки відкритому відсіку і висувному ящику.
- Кольорова гамма дозволяє використовувати різноманітні комбінації різних стилів обробки.
- простий дизайн
- ефективна функціональність
- відкрите відсік / висувний ящик, проста і довговічна
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 386 / В 410 / Г 292 мм
Матеріал: ДСП
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 16 кг
| Розмір | упаковки 51.4 x 36.8 x 11.9 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | пластик |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 39 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







