
Дзеркало навісне настінне для ванної, спальні, салону, передпокою МР-2436
2 300 ₴
- Під замовлення
- Код: МР2436
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дзеркало навісне настінне для ванної, спальні, салону, передпокою МР-2436
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір : Білий, Дуб Табако, Дуб Глазго , Дуб Сонома , Металік
▶️Ш 1000/ В 600/ Г 20 мм
▶️Дзеркало : 910*510 мм
Фасад : МДФ вологостійкий
Товщина стінки: 16 мм
Вага : 8 кг
| Розмір | упаковки 111.2 x 67.6 x 4.9 cm |
|---|
Дзеркало додатково пакується на пошті в каркас, за тарифами перевізника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴




