Ліжко односпальне КТ573.1
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість⠀
Колір: Білий, Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік
⠀
+ Ламель звичайна ( Сосна натуральна )
Ціна: 750 грн
⠀
▶️Розмір: Ш 900/ В 600/ Г 2030 мм
▶️Розмір під матрац: 800* 2000 мм
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 42 кг
Ліжко упаковане у дві пачки
2102*414*71 мм
996*676*50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60 см |
| Ширина ліжка | 90 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 362 ₴








Відправка з 08 квітня 2026