Топ продаж
-15%

Комод на 6 ящиків, тумба в кімнату, в спальню, передпокій МР-2422
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Білий, Дуб Сонома, Дуб Табако, Дуб Глазго, Металік
⠀
▶️Ш 680/ В 1080/ Г 390 мм
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16 мм
Ніжки металеві сірого кольору
Вага: 51 кг
Тумба упакована у 2 пачки
1062*446*113 мм
778*472*127 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Дуб сонома, Білий, Дуб табако |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 68 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 108 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 675 ₴









Відправка з 08 квітня 2026