-12%

Комод на 6 ящиків, тумба в кімнату, в спальню, передпокій МР-2423
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір: Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік, Білий
⠀
▶️Ш 450/ В 1080/ Г 390 мм
Вага: 40 кг
Висота ящиків: 157 мм
Корпус: ДСП ламінована
Фасад: МДФ вологостійкий
Ніжки металличиские сірого кольору
Товщина стінки: 16 мм
Тумба упакована у 2 пачки
548 * 472 * 127 мм
1132 * 446 * 97 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 45 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 108 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴








Відправка з 08 квітня 2026