Тумба в кімнату, в спальню МР-2431
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Дуб Табако, Дуб Глазго, Дуб Сонома, Металік
⠀
▶️Ш 400/В 670/ Г 390 мм
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 17 кг
Товщина стінки: 16мм
Ніжки металеві сірого кольору
| Розміри | упаковки 68.2 47.2 x x 11.7 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | Алюміній |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 67 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴









