Тумба в спальню, кімнату ТВ-2
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність и функціональність
Колір: Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік, Білий
⠀
▶️Ш 800/ В 500/ Г 560 мм
Вага: 31 кг
Ніжки металеві сірого кольору
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки :16мм
| Розмір | упаковки 97.8 x 63.2 x 10 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 680 мм |
| Глибина тумби | 390 мм |
| Висота тумби | 920 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552 ₴







Відправка з 08 квітня 2026