Топ продаж
-12%

Стіл письмовий, комп'ютерний, поворотний, стіл трансформер, стіл кутовий для дому, салону, офісу KV0041
3 400 ₴
2 992 ₴
- В наявності
- Код: KV0041
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл письмовий, комп'ютерний, поворотний, стіл трансформер, стіл кутовий для дому, салону, офісу KV0041
Стіл-трансформер відрізняється надійністю і простотою в догляді, завдяки меламіновій покриттю поверхні. Залежно від Ваших потреб, його можна розташувати лінійно або під кутом. Даний предмет меблів добре вписується під різні формати інтер'єру.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️ ️У складеному вигляді:
Ш 120 / В 77 / Г 50 см
Г - образна форма:
Ш 120 / В 77 / Г 118 см
▶️У прямій формі:
Ш 196 / В 77 / Г 50 см
Вага: 36,4 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Стол упакован у дві пачки
- 1296*576*50 мм
- 1244*412*81 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Дуб сонома |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 36 кг |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 494 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Глибина столу | 494 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | білий, Бетон, венге темний, Дуб Сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 992 ₴










