-20%

Боковий журнальний стіл з полками, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0064
1 900 ₴
1 520 ₴
- В наявності
- Код: KV0064
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Боковий журнальний стіл з полками, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0064
Колір:
- Бетон
- Бетон - Білий
- Білі
- Венге Темний - Білий
- Венге Южне
- Дуб Сонома
- Дуб Сонома - Білий
⠀
▶️Ш 398/ В 513/ Г 398 мм
Вага: 12 кг
Кришка: ДСП
Корпус: ДСП
Товщина: 16 мм
| Розмір | упаковки 58.8 x 47.6 x 11.6 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість додаткових полиць | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 398 мм |
| Глибина столика | 398 мм |
| Висота столика | 513 мм |
| Вага столика | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома - білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴








