-17%

Стіл письмовий, комп'ютерний, робочий для будинку, офісу, салону СП-496
2 800 ₴
2 324 ₴
- Під замовлення
- Код: СП496
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл письмовий, комп'ютерний, робочий для будинку, офісу, салону СП-496
▶️Ш 1600/ В 760/ Г 650 мм
Вага:25 кг
⠀
Колір: Аляска, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий уні, Білий
⠀
Кришка: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
| Розмір | упаковки 169 x 73 x 6 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий Уні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 324 ₴




