Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0055
Столик - це маленький, але такий важливий елемент домашнього комфорту. Строгість і лаконічність форм не навантажують вільний простір інтер'єру, створюючи приємну атмосферу гармонії і затишку. На внутрішній полиці, ненав'язливо зберігаються дрібні предмети, пульти і журнали, залишаючись, проте, завжди під рукою. За допомогою доданих ілюстрованих інструкцій збірка максимально проста і доступна кожному.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 600/ В 420/ Г 600 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 12,3 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір | упаковки 69.4 x 67.4 x 6.5 см |
|---|
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | квадратна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 600 мм |
| Вага столика | 12 кг |
| Висота столика | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404 ₴







