Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0069
Колір: Білий, Бетон, Бетон - Білий, Венге темний, Венге темний - Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома - Білий
⠀
▶️Ш 910/ В 410/ Г 526 мм
Вага: 18,9 кг
Товщина стінки: 16мм
Корпус: ДСП ламінована
| Розміри | упаковки 100 x 61 x 8 cm |
|---|
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 526 мм |
| Довжина столика | 910 мм |
| Вага столика | 19 кг |
| Висота столика | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴








