-16%

Книжкова полиця в кімнату, в спальню, передпокій, роздільник кімнати на 5 комірок KV0072
3 000 ₴
2 520 ₴
- В наявності
- Код: KV0072
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Книжкова полиця в кімнату, в спальню, передпокій, роздільник кімнати на 5 комірок KV0072
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Дуб Сонома, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома - Білий, Бетон - Білий, Венге темний - Білий
⠀
▶️Ш 800/ В 1626/ Г 236 мм
Товщина стінки: 16мм
Вага: 23,5 кг
Корпус: ДСП ламінована
| Розміри | упаковки 92 x 32 x 22 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 236 мм |
| Висота стелажа | 1626 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴









