-2%

Полиця на 20 комірок під взуття, стелаж для дому, полиця для книг, стелаж для книг KV0013
3 000 ₴
2 940 ₴
- В наявності
- Код: KV0013
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця на 20 комірок під взуття, стелаж для дому, полиця для книг, стелаж для книг KV0013
- Універсальна полиця, не тільки для взуття
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 920/ В 995/ Г 300 мм
▶️Розмір комірки: В 115/ Ш 210 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 39,75 кг
Товщина стінки: 16 мм
Полиця упакована у дві пачки :
1. 1070*375*90 мм
2. 735*378*161 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 20 шт. |
| Форма тумби | пряма |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма шафи | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 995 мм |
| Вага | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴






