Полиця на 3 комірки, стелаж для дому , полиця для книг, стелаж для книг KV0059
- Сучасний дизайн і матеріали
- Невеликий стелаж з полицями, який можна поставити біля стіни або у центрі кімнати, щоб розділити одну зону від іншої
- Надійні та перевірені конструктівні рішення
- Ергономічність и функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 357/ В 1140/ Г 293 мм
▶️Розмір комірки: 335*335 мм
Вага: 14,2
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Размір | упаковки 122.6 x 37.2 x 8.4 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 357 мм |
| Глибина шафи | 293 мм |
| Висота шафи | 1140 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴







