-22%

Полиця на 6 комірок для книг і іграшок, стелаж для дому, полиця для книг KV0058
2 300 ₴
1 794 ₴
- В наявності
- Код: KV0058
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця на 6 комірок для книг і іграшок, стелаж для дому, полиця для книг KV0058
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 720 / В 1078/ Г 290 мм
▶️Розмір комірки: 335*335 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 21 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри упаковки | 116.5 x 37.2 x 11.4 см |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 720 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Висота шафи | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴






