Навісна тумба в спальню, салон ( 2 шт ) KV0103
Практична тумба з простим дизайном і функціональністю.Завдяки компактному формату вона не вимагає великого простору, але пропонує велику кількість місця для зберігання будильника, хорошої книги
- Кольорова гамма дозволяє використовувати різноманітні комбінації різних стилів обробки.
- простий дизайн
- ефективна функціональність
- висувний ящик
Колір: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Розміри:
Ш 462/ В 146/ Г 304 мм
⠀
Телескопічні направляючі
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Размір | упаковки 60 x 37 x 9 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 15 см |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Навісна |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴











