Тумба без ручок в спальню KVB007
Практична тумба з простим дизайном і функціональністю.
Завдяки компактному формату вона не потребує великого простору, але пропонує велику кількість місця для зберігання будильника, хорошої книги.
- Кольорова гамма дозволяє використовувати різноманітні комбінації різних стилів обробки.
- простий дизайн
- ефективна функціональність
- Відправляється в розібраному вигляді. Деталі підготовлені для швидкої збірки.
- Поетапна інструкція.
Колір : Білий, Білий - Дуб Крафт,Білий - Дуб Крафт Планки,Білий - Дуб Сонома,Білий - Дуб Сонома Планки,Дуб Крафт,Дуб Крафт - Білі Планки,Дуб Крафт - Білий,Дуб Сонома,Дуб Сонома - Білі Планки,Дуб сонома - білий
Розміри :
▶️Ш 502 / В 535 / Г 390 мм
Телескопічні направляючі
Матеріал : ДСП ламінована
Товщина стінки : 16 мм
Вага : 19,75 кг
| Розмір упаковки | 62 x 46 x 15 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 53 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴












Відправка з 08 квітня 2026