Стіл Прямокутний для кухні, кухонний стіл 1200 * 800мм К-023
Колір: Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 1200 / В 745/ Г 800 мм
Основа: метал - хром « TRACY»
Стільниця: МДФ вологостійкий
Товщина матеріалу: 16 мм
Стіл упакован у 2 пачки :
1228*908*49 мм
1330*760*120 мм
Характеристики
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 745 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, венге темний, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴





Відправка з 08 квітня 2026