Стілець зі спинкою для кухні, будинку (2 шт) К-026
Колір: Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 430/ В 850/ Г 380 мм
Основа: метал - хром « AMELY»
Стільниця: МДФ вологостійкий
Товщина матеріалу: 16 мм
Стільці упаковані у 2 пачки :
476*456*49 мм
900*490*410 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге темний |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина табуретки | 380 мм |
| Висота табуретки | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 067 ₴





Відправка з 08 квітня 2026