Табурет для кухні, будинку (2 шт) К-028
Колір: Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 320/ В 430/ Г 320 мм
Основа: метал - хром « VENUS HOKER»
Стільниця: МДФ вологостійкий
Товщина матеріалу: 16 мм
Табурет упакован у 2 пачки :
446*426*49 мм
930*500*420 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге темний |
| Колір оббивки | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Глибина табуретки | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота табуретки | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046 ₴





Відправка з 08 квітня 2026