-7%

Шафа - пенал в ванну кімнату, шафа для одягу в кімнату, в спальню, передпокій Ш -1465
4 700 ₴
4 371 ₴
- Під замовлення
- Код: Ш1465
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа - пенал в ванну кімнату, шафа для одягу в кімнату, в спальню, передпокій Ш -1465
Разміри:
▶️Ш 450/ В 1930/ Г 520 мм
⠀
Колір: Білий, Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 56 кг
Товщина стінки: 16мм
Ніжки металеві сірого кольору
Шафа упакована в дві пачки
1912 * 567 * 69 мм
620 * 560 * 113 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Дуб сонома, Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Вага | 56 |
| Полиця | 4 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 371 ₴









