Шафа кутова в кімнату, в спальню, передпокій, салон Ш-1464
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік, Білий
⠀
▶️Ш 700/ В 1930/ Г 700 мм
Вага: 68 кг
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Ніжки металеві сірого кольору
Шафа упакована в три пачки
1912*427*65 мм
738*778*81 мм
1890*558*43 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | кутовий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Дуб сонома, Білий, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Вага | 68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 395 ₴










Відправка з 08 квітня 2026