Шкаф со штангой и полкой, шафа для одягу в кімнату, в спальню, передпокій, шафа для одягу Ш-1463
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність и функціональність
- Висока якість
Колір: Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік, Білий
▶️Ш 680/ В 1930/ Г 520 мм
Фасад : МДФ вологостійкий
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16мм
Вага : 49 кг
За дверима :
- Зверху 1 полку
- Штанга
- Знизу полку 1
Ніжки металеві сірого кольору
Шафа упакована в три пачки
1912 * 567 * 55 мм
898 * 622 * 81 мм
1904 * 412 * 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 680 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 1930 мм |
| Вага | 49 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 639,70 ₴










Відправка з 08 квітня 2026