Вішак в кімнату, в спальню, передпокій В-136.1
- Сучасний дизайн и матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Аляска
⠀
▶️Ш 680/ В 1910/ Г 430 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 26 кг
Ніжки металеві сірого кольору
Вішалка упакована в дві пачки
1953 * 790 * 49 мм
430 * 110 * 110 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий Уні, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴







Відправка з 08 квітня 2026