Шафа в ванну, пенал з полицями, підлоговий пенал для будинку, салону KV0016
Стильний пенал для ванної кімнати, виготовлений з високоякісних матеріалів. Дана модель стійка до подряпин і дуже проста в догляді. У комплект поставки входять шафа, ілюстровані інструкції по збірці. Порядок, затишок і комфорт для Вашої ванної кімнати
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 300/ В 1900/ Г 300 мм
⠀
Вага: 27,0 кг
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Скло: матоване
Ніжки металеві сірого кольору
| Розміри | упаковки 121.7 x 38.2 x 15 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, венге темний, Венге темний |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | вітраж в МДФ профіль |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 976 ₴








