Пенал міні-шафа в ванну, будинку або салону KV0022
Меламінове покриття забезпечує легкий догляд за максимальної стійкості до вологи і подряпин. Модель має двосторонні двері на високоякісних суцільнометалевих петлях. Якість матеріалів дуже висока, в комплект поставки також входить ілюстрована інструкція по збірці. Сучасні кольори поєднуються з більшістю інтер'єрів.
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 300/ В 910/ Г 300 мм
Вага: 13,6 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Ніжки металеві сірого кольору
| Разміри | коробки 91.4 x 38.2 x 10.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 910 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴










