Пенал у ванну кімнату, в спальню, передпокій, салон KV0054
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 600/В 1900/ Г 300 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 40,3 кг
Розмір коробок
1264*466*74 мм
760*482*198 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 12 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 956 ₴







