
Стелаж полиця в кімнату, в спальню, передпокій KV0004
2 400 ₴
- В наявності
- Код: KV0004
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж полиця в кімнату, в спальню, передпокій KV0004
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність и функціональність
- Висока якість
▶️Ш 600/ В 1900/ Г 300 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 28,4 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 136 x 38 x 12.5 см |
|---|
Характеристики
| Габаритні розміри шафи | |
|---|---|
| Висота шафи | 1900 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Основні | |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Форма стелажа | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Форма шафи | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








