Стелаж під взуття для дому, взуттєва полиця в передпокій KV0078
- Висувна табуретка
- Сучасний дизайн і матеріали
- Міцний, вологостійкій, простий догляд
- Надійні та перевірені конструктівні рішення
- Ергономічність и функціональність
- Вміщає до 13 пар взуття
Колір: Венге темний, Бетон, Білий, Дуб Сонома, Венге темний - Білий, Бетон - Білий, Дуб Сонома - Білий
⠀
▶️Ш 600/ В 935/ Г 344 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 25, 7 кг
Вміщує до 13 пар взуття
| Розміри | упаковки 104 x 44 x 16 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Висота | 935 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома - білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 26 |
| Комплектація | |
| Висувний табурет | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴










