Полиця для вітальні, передпокою, офісу. Стелаж (2 шт) KV0105
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Поставляється в розібраному вигляді.
- Деталі підготовлені для швидкої збірки.
- Поетапна інструкція.
Колір: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
Розміри:
▶️Ш 1200/В 590/ Г 296 мм
▶️Ширина верху 31 см
▶️Ширина низу 59 см
Вага: 20 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
| Розміри | упаковки 129 x 39 x 13 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1200 мм |
| Глибина стелажу | 296 мм |
| Висота стелажа | 590 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 590 |
| Глибина шафи | 296 |
| Висота шафи | 1200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ніші під ТВ | 290 Ширина мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴










