Стіл Трансформер, Стіл письмовий, комп'ютерний KV0113
Стіл Трансформер - ідеальний продукт для невеликих приміщень, в який можна заховати багато паперу і книг. Стіл має дверцята, які перетворюється в робочу поверхню для вашого ноутбука або планшета. Стіл Трансформер з містким ящиком і додатковим місцем для зберігання за дверцятами в нижній половині пристрої - це практична, добре продумана система домашнього офісу.
Колір:
- білий
- Білий - Дуб Крафт
- Білий - Дуб Сонома
- бетон
- Бетон - Білий
- венге Темний
- Венге темний - білий
- дуб Крафт
- Дуб Крафт - Білий
- дуб Сонома
- Дуб Сонома - білий
▶️Разміри:
Ш 100 / В 1256/ Г 420 (830) мм
Особливості :
- Закритий стіл з великою кількістю місця для зберігання і розкривається дверцятами, яка перетворюється в робочу поверхню
- Поверхня, що Легко очищується
- Дві ніші
- Полиця витримує вагу 20 кг
Фасад : МДФ вологостійкий
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16 мм
Виріб складається з двох пачок :
123 см*49 см*7 см
114 см*50 см*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип столу | прямий |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 125 мм |
| Ширина столу | 100 мм |
| Глибина столу | 42 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мебели | стіл |
| Кількість тумб | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴












Відправка з 08 квітня 2026