Пенал міні-шафа в ванну без ручок, будинку або салону KV0117
Стильний дизайн цієї тумби не тільки забезпечить вам порядок але і освіжить і прикрасить вашу ванну. Модель має шухляди для зберігання найрізноманітніших речей. Ваші приналежності тепер завжди будуть в порядку. Легкий у догляді, вологостійка шафа для ванної, оснащений металевими петлями. За допомогою ілюстрованих інструкцій збірка максимально проста! Шафа включає в себе дверцята, висувний ящик і полку з можливістю регулювання висоти. Меламінове покриття забезпечує високу стійкість до подряпин і легкий догляд. Напрямок відкривання дверей можна налаштуваті як направо, так и наліво.
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 300 / В 950 / Г 300 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 16,5 кг
| Разміри | коробки 103 x 38 x 10 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 17 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 748 ₴






