Топ продаж
-14%

Туалетний столик для макіяжу, стіл туалетний, туалетний столик для салону, спальні KV0081
3 500 ₴
3 010 ₴
- В наявності
- Код: KV0081
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Туалетний столик для макіяжу, стіл туалетний, туалетний столик для салону, спальні KV0081
Навісний стіл підійде в будь-яку спальну, завдяки нашому кольоровому асортименту. У вас буде надійне і комфортне місце для макіяжу. Багато місця для зберігання жіночої парфумерії, косметики і біжутерії
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 1100 /В 750 / Г 485 мм
▶️Розмір дзеркала 39*63 см
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 29 кг
| Размеры | упаковки 117 x 58 x 10 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Полиця | 7 шт |
| Колір | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 63 см |
| Висота дзеркала | 39 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 110 см |
| Глибина столика | 48 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴






